PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

czytaj Poradnik Bezpiecznego Wypoczynku

     Zbliżające się wakacje to piękny i zasłużony czas wypoczynku, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i kadry pedagogicznej. Ważne jest, aby przebiegał on w bezpiecznych warunkach – napisała dziś w liście do dyrektorów szkół i placówek oświatowych Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska. Poprosiła dyrektorów szkół, aby w ostatnich dniach zajęć dydaktycznych zwrócić szczególną uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży podczas wyjazdów na kolonie, obozy, biwaki, jak również podczas pobytu w miejscu zamieszkania. – Apeluję również o omówienie podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego podstawowych zasad bezpiecznego zachowania, w tym postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia – napisała w liście szefowa MEN.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dnia 22 czerwca 2018 roku zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018

Zakończenie w oddziale przedszkolnym

Foto pan Marek Woźniak. Dziękujemy.

KOZŁÓWKA 2018

Dnia 21 czerwca 2018 roku chetni uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wyjechali na wycieczkę do Kozłówki.

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 19 czerwca 2018 roku na obiektach sportowych Gminy Niedźwiada zostały przeprowadzone Gminne Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Biura Obsługi Oświaty w Niedźwiadzie pana Roberta Kwaśniewskiego.

SPOTKANIE W PRZEDSZKOLU

Dnia 15 czerwca 2018 roku odbyło sie spotkanie dzieci oddziału przedszkolnego z rodzicami.

KARTA ROWEROWA 2018

Dnia 11 czerwca 2018 roku wnaszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową.

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

W dniach 6-8.06.2018 uczniowie klas IV-VII wzięli udział w wycieczce do Zakopanego. Pierwszego dnia mieli okazję wziąć udział w warsztatach w Krówkokawiarence w Opatowie. Najpierw zwiedzili fabrykę krówek, gdzie mieli okazję zobaczyć proces produkcji krówek. W czasie warsztatów degustowali krówki prosto z linii produkcyjnej oraz sami zapakowali po kilka krówek- jak się okazało nie jest to takie proste. Drugim przystankiem tego dnia był Kraków. Uczniowie zwiedzili Wawel, Kościół Mariacki , Stary Rynek oraz Smoczą Jamę. Drugiego dnia zwiedzali Zakopane. Między innymi wjechali na Gubałówkę, przeszli przez Krupówki aż pod Wielką Krokiew. Trzeciego dnia spędzili czas na zabawie w Energylandii, w strefie ekstremalnej, gdzie jeździli na najbardziej ekstremalnych roller coasterach.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 22 CZERWCA 2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca 2018 roku i rozpocznie się o godzinie 9:00 mszą świętą w kościele. O godzinie 10:00 spotkanie w szkole.

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY NIEDŹWIADA 2018

 W piątek 8 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Niedźwiadzie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich. Trzecioklasiści zmagali się z tekstem dyktanda na temat rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Rozwiązywali także zadania sprawdzające znajomość reguł ortograficznych. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Zuzanna Bącławek, drugie Sandra Moryc (obie ze Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej) a trzecie miejsce Jakub Pękala z Niedźwiady. Nasi uczniowie zajęli: Maciej Marzec miejsce IV, Maja Gdula miejsce V. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. 

WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI I KINA

Dnia 12 czerwca 2018 roku dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy I i III wyjechali do parku rozrywki i do kina.

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2428
Artykułów:
980
Odsłon artykułów:
1040262
Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy