SZKOŁA REALIZUJE PROJEKT "UMIEM PŁYWAĆ"

logo plywac Projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” jest adresowany do uczniów klas I - III szkół podstawowych w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu „nauki pływania”. Uczniowie naszej szkoły biorą systematycznie udział w zajęciach wyjeżdżając pod opieką nauczyciei, pani Katarzyny Baranowskiej i pani Elżbiety Telepskiej, na basen ORKA do Wólki Rokickiej.

logo plywac 1

 

RAZEM ODKRYJMY ŚWIAT PROGRAMOWANIA

LOGO Projekt skierowany jest do uczniów klas I - III szkoły podstawowej i nauczycieli. W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarle projekt realizują panie: Katarzyna Baranowska, Czesława Topyła i Elżbieta Telepska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA SKS LUBELSKIE

     Szkoła realizuje projekt "Szkolny Klub Sportowy” - jest to program, nawiązujący do sprawdzonej formuły szkolnych, pozalekcyjnych zajęć sportowych „SKS”, skierowany do uczniów szkół podstawowych, finansowany ze środków MSiT. Więcej informacji na stronie www.szkolnyklubsportowy.pl Zajęcia w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarle prowadzi pan Arkadiusz Greguła. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Poniedziałek o godzinie 11.45 i sobotę o godzinie 9.00. Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do udziału w zajęciach.

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2428
Artykułów:
980
Odsłon artykułów:
1040263
Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy