UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Utworzono: 23 czerwiec 2017
Arkadiusz Greguła Odsłony: 415

23 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017 rozpoczęta mszą świętą w kościele. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczął dyrektor szkoły pan Arkadiusz Greguła. Dziękował uczniom za trud, wysiłek, zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, zdobywaniu nowych umiejętności, poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Gratulował wyników w nauce, zwycięstw w konkursach, zawodach sportowych, oraz we wzajemną pomoc koleżeńską.

 

Dziękował Nauczycielom za pracę z uczniami oraz podkreślił, że współpraca z tak wspaniałym gronem pedagogicznym jest zaszczytem i pouczającym doświadczeniem. Księdzu kanonikowi za modlitwę, mszę świętą i Słowo Boże. Pracownikom szkoły za wspieranie jej pracy na rzecz edukacji i wychowania. W szczególny sposób dziękował Rodzicom i Opiekunom, bo to Oni każdego dnia stanowili pierwsze wsparcie na tej krętej szkolnej drodze do wiedzy. Życzył Uczniom, aby wakacje były czasem dobrego odpoczynku, nabierania siły do dalszej pracy i nauki. 
Następnie odbyło się nagradzanie uczniów za osiągnięcia w nauce, pracę na rzecz szkoły i udział w konkursach i zawodach sportowych. Najlepsze wyniki w nauce, średnią powyżej 5 uzyskali uczniowie klasy IV: Bartosz Bogusz i Katarzyna Gajewska. Uczniowie Ci otrzymali stypendium naukowe. Podziękowania otrzymali także rodzice za pracę na rzecz szkoły. 
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa. 

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
60
Artykułów:
590
Odsłon artykułów:
361172
Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy