DZIEŃ DZIECKA DZIEŃ RODZINY

Utworzono: 08 czerwiec 2017
Arkadiusz Greguła Odsłony: 398

Z okazji Dnia Dziecka połączonego z Dniem Rodziny na boisku naszej szkoły odbył się cykl imprez rekreacyjno-sportowych. Nauczyciele zorganizowali gry i zabawy dla dzieci, w których bardzo chętnie uczestniczyły. Miłą niespodziankę sprawili rodzice, którzy aktywnie włączyli się do konkursów, turniejów, rozgrywek. Najwięcej emocji dostarczył mecz piłki nożnej, w którym drużyna złożona z rodziców po zaciętej walce zremisowała z drużyną uczniów. Dużo dobrej zabawy dostarczyły też pozostałe konkurencje. Po sportowych emocjach przyszedł czas na miłą niespodzianę. Dzieci otrzymały nagrody i słodycze ufundowane przez radę rodziców i Urząd Gminy w Niedźwiadzie. Impreza sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji. Zadowoleni z uśmiechem na twarzach wracali do domów.
Dyrekcja, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy naszej szkoły dziękują dzieciom i rodzicom z aktywny udział we wspólnej zabawie. Podziękowania składamy też pani Zdzisławie Pietrzeli pełnomocnikowi Wójta ds. uzależnień za wsparcie finansowe i pomoc w organizacji Dnia Rodziny.

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
59
Artykułów:
584
Odsłon artykułów:
354184
Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy