Akcje w naszej szkole

Utworzono: 08 grudzień 2013 Odsłony: 1822

 

 

pies


 

park

 

 

 


 

 korki

Od początku listopada w naszej szkole trwała akcja zbierania plastikowych nakrętek przeznaczonych na rehabilitację chorych dzieci.

 

 

 

Nie wyrzucaj zużytych baterii !!!  Dbaj o środowisko!!!

Baterie  używamy niemal w każdym gospodarstwie domowym. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że zawierają one związki metali, takie jak kadm, rtęć, nikiel, cynk, lit i mangan. To właśnie te związki powodują, że po zużyciu baterie stają się odpadem niebezpiecznym. Każda bateria wyrzucona do kosza, lasu lub na łąkę powoduje zagrożenie dla środowiska i dla człowieka. Dlatego nasza szkoła przyłączyła się do programu zbierania baterii, prowadzonego przez Reba Oragnizacja Odzysku S.A. Wszystkie zebrane przez nas baterie zostaną poddane recyklingowi.


W szkole udostępniony jest zielony pojemnik kartonowy, do którego należy wkładać zużyte baterie.   

Zachęcamy wszystkich mieszkańców, aby w trosce o środowisko naturalne aktywnie włączyli się w zbiórkę zużytych baterii! 

 1

 

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji: POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ.  Będziemy zbierać:  książki, żywność nadającą się do długotrwałego magazynowania (herbatę, cukier, makarony, kasze, mąkę, słodycze...), środki czystości itp. 

 

LICZYMY NA WASZĄ ŻYCZLIWĄ POMOC I WSPARCIE. KAŻDY DAR JEST WAŻNY.

 


 

grosz

Góra grosza w naszej szkole

 

Uczniowie naszej szkoły od kilku lat biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom polegającej na zbieraniu drobnych monet, z których powstanie wielka Góra Grosza


Pieniądze zebrane w ten sposób przez Towarzystwo Nasz Dom są przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

 

 

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
42
Artykułów:
528
Odsłon artykułów:
306767
Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy