Akcji "Góra grosza" w naszej szkole

Utworzono: 29 październik 2009 Odsłony: 1077

W  październiku ruszyła II edycja akcji "Góra grosza", w ramach której przez najbliższe tygodnie, dzieci z naszej szkoły będą zbierały drobne monety. Akcja potrwa do 5 grudnia. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym m. in. na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowia rodzinnego.

"Góra grosza" nie tylko ma uświadomić dzieciom i młodzieży jak ważna jest pomoc niesiona potrzebującym; tak jak w poprzednich latach, te szkoły i przedszkola, którym uda się uzbierać najwięcej pieniędzy (w przeliczeniu na jednego ucznia), otrzymają nagrody finansowe.

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
13
Artykułów:
637
Odsłon artykułów:
437093
Gościmy

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy