Akcja "Góra grosza" w naszej szkole

Utworzono: 19 listopad 2008 Odsłony: 1182

W  październiku ruszyła I edycja akcji "Góra grosza", w ramach której przez najbliższe tygodnie, dzieci z naszej szkoły będą zbierały drobne monety. Akcja potrwa do 5 grudnia. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym m. in. na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowia rodzinnego.

"Góra grosza" nie tylko ma uświadomić dzieciom i młodzieży jak ważna jest pomoc niesiona potrzebującym; tak jak w poprzednich latach, te szkoły i przedszkola, którym uda się uzbierać najwięcej pieniędzy (w przeliczeniu na jednego ucznia), otrzymają nagrody finansowe.

 

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2417
Artykułów:
693
Odsłon artykułów:
484416
Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy