Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Utworzono: 16 listopad 2007 Odsłony: 1647

W pięknej lekcji patriotyzmu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Był to Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, który odbył się w Szkole Podstawowej w Brzostówce. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Wójcik kl. III, Agnieszka Iwanek kl. V, Klaudia Budzyńska kl. VI, Angelika Mitura kl. VI, Anna Nurzyńska kl. VI, Katarzyna Iwanek kl. V. Ola Wójcik zachwycała publiczność i jury wykonaniem piosenki „Kwiaty polskie” za które otrzymała I miejsce. Agnieszka Iwanek wprowadziła wszystkich w zadumę śpiewając piosenkę „Biały krzyż”. Zdobyła za jej wykonanie II miejsce. W kategorii zespołów nasze dziewczęta piosenką „Rozszumiały się wierzby płaczące”, „wyśpiewały” IV miejsce. Uczestników konkursu przygotowywała pani Anna Kozak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2424
Artykułów:
850
Odsłon artykułów:
754311
Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy