WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH 2019

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w poniedziałek 11 listopada 2019 roku o godzinie 14.00 w świetlicy wiejskiej w Tarle odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych dzieci i rodziców. Organizatorem tych corocznych spotkań jest  Zespół Śpiewaczy Tarłowianki. Uczniowie naszej szkoły przedstawili występ słowno-muzyczny o tematyce niepodległościowej.

UROCZYSTA MSZA NIEPODLEGŁOŚCIOWA 2019

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w poniedziałek 11 listopada 2019 roku Poczet Sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystej Mszy Świętej.

PROMUJEMY ZDROWY STYL ŻYCIA

NA ZAJĘCIACH TECHNICZNYCH  PROMUJEMY ZDROWY STYL ŻYCIA – uczymy się przygotowywać zdrowe przekąski. W związku z tym dzieci do o szkoły przyniosły wybrane przez siebie produkty. Po starannym umyciu rączek i przygotowaniu stanowisk pierwszoklasiści zabrali się do pracy. Przygotowane dania nie tylko były smaczne, zdrowe, ale ipięknieozdobione. Dzieci przy pracy kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność i wyobraźnię.

BOHATERON – WŁĄCZ HISTORIĘ!

     BohaterON w Twojej Szkole to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Nasza szkoła także realizuje ten projekt.
     C
hętni uczniowie z klas 0 – VIII stworzyli kartki dla powstańców, by pokazać, że pamiętamy o nich i podziękować za to, że walczyli o to myśmy mogli żyć w wolnej Polsce.

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ 2019

25.10.2019 r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Po części artystycznej uczniowie z powagą złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.
     Pierwszaki obiecali, że będą zawsze: dbali o dobre imię naszej szkoły, szanowali nauczycieli, pracowników szkoły, koleżanki i kolegów, przestrzegali porządku w szkole i na boisku, dbali o sprzęt szkolny, starali się mieć dobre oceny, wykorzystają w pełni czas przeznaczony na naukę.
      Każdy pasowany przez pana dyrektora uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i drobne upominki. Na zakończenie miłego i pełnego wrażeń dnia rodzice przygotowali pyszny poczęstunek, za który dziękujemy. Podczas uroczystego apelu dzieciom towarzyszyli rodzice i rodzina.

Podkategorie

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
1553
Artykułów:
665
Odsłon artykułów:
458239
Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy