ZABAWA CHOINKOWA 2019

Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Szczególnie młodsi uczniowie bardzo czekają na to wydarzenie. Atrakcji jest przecież co niemiara.Tańce, konkursy, ciekawe stroje, poczęstunek. To wszystko składa się na organizowaną zazwyczaj zabawę. Do zabawy w tegorocznym balu zaprosił nas DJ, który przez kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Piosenki na pewno się podobały sądząc po ilości tańczących na parkiecie uczniów i rodziców. Do samego końca nasi uczniowie wraz z rodzicami świetnie się bawili i w znakomitych humorach się pożegnali. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tej uroczystości, dekoracji, poczęstunku. Kolejna zabawa już za rok.  

ZMIANA NUMERU KONTA

54 8707 0006 0013 7894 2000 0003
WPŁATY ZA DOŻYWIANIE

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ 2019

W poniedziałek 14 stycznia 2019 roku w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Gminy Niedźwiada w piłe siatkowej. Naszą szkołe reprezntowała drużyna dziewcząt w składzie: Kamila Kosik, Paulina Dąbek, Aleksandra Lipska, Natalia Karczewska, Julia Kwasek, Zuzanna Lato, Julia Otachel, Martyna Niedbalska i drużyna chłopców: Maksymilian Lipski, Krystian Sapała, Maciej Chmielewski, Kacper Dziedzic, Przemek Sagan, Kacper Sapała. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców uplasowała się tuż za podium.

WOJEWÓDZKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

W sobotę 12.01.2019r. Martyna Niedbalska i Paulina Dąbek wzięły udział w VII Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Jezus Malusieńki” pod Honorowym Patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Artura Mizińskiego oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty p. Teresy Misiuk.

EKOWALENTYNKI

W lutym 2019 rusza IX edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling!". czytaj więcej...

walenty

NOWE STOLIKI I KRZESEŁKA

Rozpoczynamy wymianę starych stolików i krzesełek. W piątek 11 stycznia 2019 roku otrzymaliśmy pierwszą partię.

CYRK FOKUS

W piątek 11stycznia 2019 roku w naszej szkole ze swoim przezabawnym repertuarem gościł Cyrk „Focus”. Mieliśmy okazję podziwiać niesamowite pokazy akrobatyczne. Zostaliśmy także wprowadzeni w niesamowity świat magii i iluzji oraz uczestniczyliśmy w zabawach wesołego klauna Maniusia. Podziwialiśmy również utalentowanego pieska oraz wyczarowanego królika. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i z zaciekawieniem obserwowaliśmy niecodzienne pokazy sztuki cyrkowej, w niektórych pokazach mieliśmy szansę brać czynny udział.

OGŁOSZENIA

choinka2019 01 21 zebranie z rodzicami

BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE

W dniu 8.01.2019 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarle przeprowadzono zajęcia warsztatowe poświęcone tematyce bezpiecznego korzystania z Internetu. Uczniowie klas 4 i 5 spędzili dwie godziny lekcyjne zastanawiając się między innymi nad zagadnieniem cyberprzemocy, nawiązywania znajomości przez Internet czy korzystania z mediów społecznościowych. Dzieci dowiedziały się, jak zapobiegać potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom i u kogo można wówczas szukać pomocy. Podczas zajęć wykorzystano takie formy pracy jak dyskusja, burza mózgów, praca w grupach, prezentacja krótkich filmów wprowadzających w daną tematykę. Warsztaty przeprowadziły: Małgorzata Białek i Patrycja Czerwonka z Poradni psychologiczno-pedagogicznej w Lubartowie.

RODZINA LIPSKICH Z KOLEJNYMI SUKCESAMI

15 grudnia w hali Sportowej w Brzeźnicy Bychawskiej odbył się Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, którego organizatorem był UKS DYSTANS Niedźwiada, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Brzeźnicy Bychawskiej. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Niedźwiada. Naszą Szkołę reprezaentowała rodzina państwa Lipskich. czytaj więcej...

Podkategorie

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
59
Artykułów:
584
Odsłon artykułów:
354258
Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy