FOTOGRAF

29 marca 2019 roku w naszej szkole robione będą zdjęcia prosimy o stosowny ubiór.

fotograf 1

WYCIECZKA DO PAPUGARNI

Uczniowie klasy II, IV i V wybrali się na wycieczkę do Lublina, aby odwiedzić papugarnię. Zobaczyliśmy dużo przesympatycznych, kolorowych i oswojonych papug. Mogliśmy je dotykać i głaskać, bo ptaki chętnie siadały nam na ramiona i fruwały nad naszymi głowami. Jednak guziki i zamki z naszych bluz oraz gumki do włosów wzbudzały ich największe zainteresowanie. Wizyta w papugarni była dla nas niezwykłym spotkaniem z barwnymi i przyjacielskimi ptakami.

KIERMASZ CIAST

Społeczność naszej szkoły po raz kolejny już pokazała jak ogromne są nasze serca. W ostatnim czasie lokalne media obiegła informacja, że znany sportowiec pochodzący z Lubartowa- pan Waldemar Kanadys choruje na międzybłoniaka opłucnej i potrzebuje ogromnej sumy pieniędzy na leczenie terapią protonową w Niemczech. Uczniowie postanowili dołączyć się do zbiórki i zorganizowali kiermasz ciast. Ciasta przygotowali uczniowie klasy piątej i szóstej z pomocą swoich rodziców. Na stołach królowały babeczki, rurki, muffinki, wuzetki, szarlotki i inne słodkości. Kiermasz cieszył się ogromnym powodzeniem, za co bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy w ten dzień przynieśli ciasta oraz tym, którzy te ciasta kupili :) !!! Każda złotówka to ogromna radość i wsparcie dla pana Waldka. Dziękujemy!

BAL PRZEBIERAŃCÓW

W środę, 27 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, którym zakończyliśmy radosny czas zabaw i hulanek. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami oraz wychowawcami. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko, a zabawy wyczerpały siły tancerzy.

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ 2019

Juz po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom". Szymon Kubicki, Bartosz Bogusz i Karol Chodkiewicz, który zajął miejsce trzecie w kategorii klas młodszych. Gratulujemy.

UDZIAŁ W TARGACH EDUKACYJNYCH LUBLIN 2019

Uczniowie klasy ósmej wzięli udział w Targach Edukacyjnych, które odbyły sie w Lublinie. Mamy nadzieje, że udział w targach przybliżył ich do wyboru dalszej drogi w życiu.

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

Gra w piłkę nożną wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację ruchową, uczy uczniów współpracy w grupie i samodyscypliny. Jest źródłem radości i świetnej zabawy, mimo że nie każdy mecz kończy się zwycięstwem. Przekonali się o tym nasi najmłodsi uczniowie. 07.03.2019 r. pierwszaki wzięły udział w powiatowych rozgrywkach Turnieju „Z Podwórka na Stadion oPuchar Tymbarku”, który w tym roku odbył się na Orliku w Ostrowie Lubelskim. Drużyna w składzie: Alicja Matyjaszczyk, Ewelina Sapała, Adam Kwasek, Bartek Gdula i Albert Lipski zajęła 3 miejsce.

Podkategorie

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
3
Artykułów:
603
Odsłon artykułów:
378462
Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy