ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020-2021

Utworzono: 29 czerwiec 2021
Arkadiusz Greguła Odsłony: 80

     24 czerwca 2021 r.  w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarle  odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów szkoły. Część oficjalną prowadziła uczennica klasy VII Marcelina Przystupa.  Spotkanie  rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Marcelina przywitała dyrektora szkoły p. Arkadiusza Gregułę, nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców przybyłych na tę uroczystość. 
     Po przemówieniu Pana Dyrektora uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar szkoły przedstawicielom klasy siódmej i złożyli ślubowanie. Następnie pan dyrektor i wychowawcy klas VIII i VII wręczyli uczniom świadectwa, nagrody i stypendia.  Klasa ósma podziękowała wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły wręczając kwiaty i recytując wiersze. Na pożegnanie przedstawicielka klasy siódmej Martyna Niedbalska zaśpiewała piosenkę.
     Spotkanie zakończyło przedstawienie kabaretowe  w wykonaniu uczniów klasy ósmej przygotowane wspólnie z wychowawczynią  p. Elżbietą Kuklą. Uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili scenki z dziewięciu lat życia uczniowskiego w szkole podstawowej. 

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2424
Artykułów:
839
Odsłon artykułów:
732278
Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy