DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Utworzono: 30 styczeń 2019
Arkadiusz Greguła Odsłony: 238

Z okazji Dnia Babci i Dziadka gościliśmy w naszej szkole babcie i dziadków naszych uczniów klas 0-III. Pan dyrektor Arkadiusz Greguła przywitał bardzo serdecznie Babcie, Dziadków i rodziców naszych uczniów, podziękował za poświęcony czas. "Zebraliśmy się tutaj, by uczcić Wasze święto oraz podziękować Wam za troskę i opiekę nad najmłodszym pokoleniem - powiedział. W uroczystościach brał też udział pan Konrad Misiurski zastępca wójta Gminy Niedźwiada, który również złożył dziadkom życzenia. Część artystyczną przygotowali uczniowie oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej i drugiej pod opieką nauczycieli: pani Moniki Monka i Marioli Otachel oraz pani Czesławy Topyły i pania Katarzyny Baranowskiej. Serdecznie dziękujemy.

foto Marcelina Przystupa.

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2417
Artykułów:
693
Odsłon artykułów:
484267
Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy