JESIENNE SPOTKANIA Z TWÓRCZOŚCIĄ MARII KONOPNICKIEJ

Utworzono: 29 październik 2018
Elżbieta Kukla Odsłony: 284

25 października 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski i pięknego czytania pt. „ Jesienne spotkania z twórczością Marii Konopnickiej”. Wzięło w nim udział 33 uczniów z klas 0-VIII naszej szkoły. Uczniowie recytowali i czytali utwory naszej patronki.  Konkurs otworzył pan dyrektor Arkadiusz Greguła, który życzył zebranym sukcesów. Występy oceniała komisja w składzie p. Katarzyna Baranowska, p. Edyta Kowalczyk, i jako przedstawiciel uczniów Bartosz Bogusz.  Według  jurorów  najlepiej zaprezentowali się w kategorii klas 0-II Lena Kozdroń  z klasy przedszkolnej, Anna Woźniak  z klasy I i Julia Gajewska z klasy II. W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce zajęła Marcelina Przystupa  z klasy V. 
Najlepiej czytali Kacper Sapała z klasy VI i Gustaw Kubicki z klasy VIII.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i cukierki.  Wyróżnieni nagrody odbiorą w Dniu Patrona, który w tym roku będzie obchodzony w naszej szkole w listopadzie.

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2417
Artykułów:
693
Odsłon artykułów:
483760
Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy