DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2018

Utworzono: 25 styczeń 2018
Arkadiusz Greguła Odsłony: 219

Z okazji Dnia Babci i Dziadka gościliśmy w naszej szkole babcie i dziadków naszych uczniów klas 0‑III. Pan dyrektor Arkadiusz Greguła przywitał wszystkich gości, babcie, dziadków, rodziców, nauczycieli i Wójta Gminy Niedźwiada Pana Janusza Marzędę, który również przybył na to spotkanie. Pan Dyrektor podziękował Dziadkom za troskę i opiekę nad najmłodszym pokoleniem. Życzył zdrowia, pomyślności, radości, zadowolenia i satysfakcji z wnucząt. Również Pan Wójt złożył życzenia Babciom i Dziadkom. Po przemówieniach wystąpiły dzieci z klas 0-III i klasy IV z Jasełkami i programem artystycznym przygotowanym pod okiem swoich wychowawczyń: pani Urszuli Matyjaszczyk, Katarzyny Baranowskiej, Czesławy Topyły oraz Katarzyny Sobich. Babcie i dziadkowie nagrodzili artystów gromkimi brawami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek: kawę, herbatę, ciasto. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. Nauczycielom za pracę z dziećmi, a rodzicom za poczęstunek. Panu Markowi Woźniakowi za zdjęcia.

 

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
59
Artykułów:
584
Odsłon artykułów:
354289
Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy