ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

Utworzono: 30 październik 2017
Katarzyna Baranowska Odsłony: 380

sowaPierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarle  są już pełnoprawnymi uczniami. Dnia 30 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana przez dzieci uroczystość ślubowania i pasowaniana ucznia klasy pierwszej.Tego dnia 8 uczniów zdało swój pierwszy szkolny egzamin. W sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność szkolna: dyrektor, grono pedagogiczne, uczniowie naszej szkoły oraz rodzice. Pierwszoklasiści wykazali się umiejętnościami wokalnymi, recytatorskimi i tanecznymi. Wspierani przez starszych kolegów z klasy V udowodnili, że zasługują na przyjęcie do społeczności szkolnej. Następnie odbyło się ślubowanie, w którym pierwszaki obiecały być pilnymi i wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom. Pan Dyrektor Arkadiusz Greguła dużym, uroczystym ołówkiem oficjalnie pasował „małych bohaterów dnia" na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarle.

Po złożeniu przyrzeczenia każdy pierwszak z rąk wychowawczyni, pani Katarzyny Baranowskiej przyjął akt ślubowania. Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki od rodziców. Po uroczystości wszyscy udali się na poczęstunek, który przygotowali rodzice. Uroczystość była ogromnym przeżyciem dla uczniów, wychowawcy i rodziców. W miłej i serdecznej atmosferze upłynął dzieciom ten świąteczny dzień, po którym rozpoczyna się "prawdziwie- odpowiedzialne" szkolne życie pierwszaka - ucznia:)

Za pomoc i organizację  klasowej uroczystości serdeczne podziękowania dla Rodziców pierwszoklasistówJ 

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
60
Artykułów:
590
Odsłon artykułów:
361157
Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy