KULECZKI

Kuleczki

SUKCES DRUŻYNY CHŁOPCÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

DRUGIR MIEJSCE WMISTRZOSTWACH GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

30-11-2018 roku w ostatnim dniu zmagań sportowych drużyna chłopców z klasy VI,VII i VIII  osiągnęła sukces zajmując II miejsce. Po zaciętej walce nasza drużyna przegrała w finale mecz z drużyną  z Brzeźnicy Bychawskiej a wygrała z gimnazjum. Rywale natomiast przegrali wysoko z gimnazjalistami, a to ostatecznie dało naszym wysoką lokatę. Kibice byli pod wielkim wrażeniem gry naszych zawodników, którzy z ogromnym zaangażowaniem walczyli o każdą piłkę, przeprowadzali szybkie  i skuteczne akcje. Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, jednak należy wyróżnić bramkarza, który obronił wiele piłek. Skład drużyny: w bramce Gustaw Kubicki, Krystian i Kacper Sapała, Przemek Sagan, Maksymilian Lipski, rezerwowy Jakub Gajewski.

UDZIAŁ W REKOLEKCJACH ADWENTOWYCH

Zarządzenie nr 5/2018/2019 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarle w sprawie: UDZIAŁU W REKOLEKCJACH ADWENTOWYCH 
1. Dnia 30 listopada 2018 roku (piątek) uczniowie naszej szkoły pod opieka nauczycieli uczących w danej klasie uczestniczą w rekolekcjach adwentowych. 
2. Oddział przedszkolny wychodzi o godzinie 8.30 pozostali uczniowie  o godzinie 8.45.
3.  Nauczyciele zapewnią uczniom opiekę podczas przejścia do i z kościoła, i w kościele. Odpowiedzialni są nauczyciele uczący w danej klasie wg. planu lekcji.

Zastrzegam prawo wprowadzenia zmian.  
Dyrektor Szkoły Arkadiusz Greguła.

 

Podkategorie

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
56
Artykułów:
570
Odsłon artykułów:
340399
Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy