BEZPIECZNE FERIE - DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej zależne jest w bardzo dużym zakresie od postępowania dorosłych. Szkoła jako placówka dydaktyczno-wychowawcza jest zobowiązana do podjęcia wszechstronnych działań profilaktycznych dla poprawy bezpieczeństwa najmłodszych obywateli. Podjęliśmy działania profilaktyczne poprawiające bezpieczeństwo uczniów w okresie zimowym, a w szczególności w czasie ferii zimowych. Zima stawia przed szkołami poważne wyzwania w zakresie bezpieczeństwa zajęć realizowanych na świeżym powietrzu oraz spędzania przez uczniów czasu wolnego po lekcjach i podczas ferii.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Z okazji Dnia Babci i Dziadka gościliśmy w naszej szkole babcie i dziadków naszych uczniów klas 0-III. Pan dyrektor Arkadiusz Greguła przywitał bardzo serdecznie Babcie, Dziadków i rodziców naszych uczniów, podziękował za poświęcony czas. "Zebraliśmy się tutaj, by uczcić Wasze święto oraz podziękować Wam za troskę i opiekę nad najmłodszym pokoleniem - powiedział. W uroczystościach brał też udział pan Konrad Misiurski zastępca wójta Gminy Niedźwiada, który również złożył dziadkom życzenia. Część artystyczną przygotowali uczniowie oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej i drugiej pod opieką nauczycieli: pani Moniki Monka i Marioli Otachel oraz pani Czesławy Topyły i pania Katarzyny Baranowskiej. Serdecznie dziękujemy.

foto Marcelina Przystupa.

WARSZTATY MUZYCZNE

28 stycznia 2019 r. w naszej szkole gościł muzyk pan Marcin Jóźwik. „Largo- podróżująca filharmonia”, której jest założycielem. W tym roku  obchodzi jubileusz 10-u lat istnienia. Z tej okazji została wydana płyta  z symfonią "JANKO MUZYKANT". Pan Marcin wreczył naszej Szkole  statuetkę Przyjaciele Podróżującej Filharmonii. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

ZEBRANIE SEMESTRALNE Z RODZICAMI 2019

Zebranie semestralne z rodzicami odbyło się 21 stycznia 2019 roku. Spotkanie rozpoczęli uczniowie prezentując przedstawienie poświęcone naszej patronce Marii Konopnickiej. Spektakl przyotowały: pani Elżbieta Kukla i Pani Katarzyna Baranowska. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły pan Arkadiusz Greguła przedstawiając informacje na temat działalności szkoły i wyników nauczania. W I semestrze najmniej zajęcia opuszczali uczniowie klasy V, a najlepsze wyniki nauczania osiągneli: Bartosz Bogusz z klasy VI ze średnią ocen 5,0, Marcelina Przystupa z klasy V ze srednią ocen 4,91 i Maciej Marzec ze srednią 4,91.  Z klas młodszych na wyróżnienie zasługuja: Alicja Matyjaszczyk z klasy I, Julia Gajewska i Wiktor Bieniasz z klasy II. Następnie odbyły się spotkania rodziców z wychowawcami.

ZABAWA CHOINKOWA 2019

Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Szczególnie młodsi uczniowie bardzo czekają na to wydarzenie. Atrakcji jest przecież co niemiara.Tańce, konkursy, ciekawe stroje, poczęstunek. To wszystko składa się na organizowaną zazwyczaj zabawę. Do zabawy w tegorocznym balu zaprosił nas DJ, który przez kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Piosenki na pewno się podobały sądząc po ilości tańczących na parkiecie uczniów i rodziców. Do samego końca nasi uczniowie wraz z rodzicami świetnie się bawili i w znakomitych humorach się pożegnali. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tej uroczystości, dekoracji, poczęstunku. Kolejna zabawa już za rok.  

ZMIANA NUMERU KONTA

54 8707 0006 0013 7894 2000 0003
WPŁATY ZA DOŻYWIANIE

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ 2019

W poniedziałek 14 stycznia 2019 roku w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Gminy Niedźwiada w piłe siatkowej. Naszą szkołe reprezntowała drużyna dziewcząt w składzie: Kamila Kosik, Paulina Dąbek, Aleksandra Lipska, Natalia Karczewska, Julia Kwasek, Zuzanna Lato, Julia Otachel, Martyna Niedbalska i drużyna chłopców: Maksymilian Lipski, Krystian Sapała, Maciej Chmielewski, Kacper Dziedzic, Przemek Sagan, Kacper Sapała. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców uplasowała się tuż za podium.

WOJEWÓDZKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

W sobotę 12.01.2019r. Martyna Niedbalska i Paulina Dąbek wzięły udział w VII Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Jezus Malusieńki” pod Honorowym Patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Artura Mizińskiego oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty p. Teresy Misiuk.

Podkategorie

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
60
Artykułów:
590
Odsłon artykułów:
361145
Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy